پایگاه تحلیلی – خبری افق تازه نیوز از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در جهت اطلاع رسانی در حوزه های مختلف آغاز کرده است.
امروزه فضای رسانه ای سخت متاثر از فضای مجازی است برعکس سالهای نه چندان دور رسانه ها در فضای جدید تنها نمی توانند به انعکاس اخبار اکتفا کنند چنانچه پس از حادثه و یک اتفاق خبر ها به سرعت در میان کاربران دست به دست می شود و بی شک در این فضا تحلیل آنچه که اتفاق افتاده مهمترین وظیفه یک رسانه است.
در این ره پایگاه تحلیلی – خبری افق تازه نیوز علاوه بر یک رسانه مکتوب حضور در فضای سایبر را نیز در دستور کار خود قرار داده است. این پایگاه خبری با التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران تعبیه گردیده و با رویکردی اعتدالی متعلق به هیچ جناح و گروه خاصی نیست. «افق تازه نیوز» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت می کند و از غلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
این مجموعه نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.
تحریریه افق تازه نیوز همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد گام های ارزنده ای در عرصه‌های جدید اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بردارد.
در این راستا مدیران، خبرنگاران و دست اندرکاران مجموعه خبری افق تازه خود را ملزم به رعایت قواعد و اصول اخلاق حرفه ای به قرار زیر می دانند:
تلاش در جهت حصول اطمینان از صحت اخبار از راههای مختلف و اجتناب از انعکاس اخبار با منابع غیرموثق
پایبندی کامل به حقوق مالکیت معنوی در اخبار، گزارش ها و سایر مطالب به نحوی که هرگونه استفاده از متون با شرح مناسب منبع اصلی ارائه گردد
استقلال کامل در نشر اخبار و مطالب سایت و رعایت جانب انصاف و پرهیز از هرگونه جهت گیری و منفعت طلبی حزبی، گروهی، نژادی و فردی اجتناب از قبول هرگونه هدیه خارج از عرف و اجتناب از تاثیرپذیری و جهت گیری در مطالب اطلاع رسانی شفاف، صحیح، دقیق و سریع برای همه امید است که این رسانه بتواند گام های مهمی را در جهت آگاهی بخشیدن به مخاطبان در عرصه اطلاع رسانی بردارد.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : امیر دیانی
آدرس:  تهران - میدان فاطمی -  خیابان فاطمی به سمت خیابان ولیعصر- کوچه غزالی پلاک ۶ طبقه ۳- واحد ۱۰

 

شماره تــماس و نمابر: ۸۸۹۱۸۰۵۷ - ۸۸۹۶۷۶۹۰ 

بازرگانی: ۰۹۳۳۷۱۹۰۸۸۱

کدپستی: ۱۴۱۵۸۹۴۸۱۳